PLUTO Produkter 

Pluto Produkter je švédská společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává bytové doplňky, dárkové předměty
a vánoční ozdoby. Společnost byla založena v roce 1996 Pluto design představuje skandinávský styl, který kombinuje tradiční tvary a myšlení s novým moderním vzhledem. Většina položek je vyráběna ve Švédsku.

Pluto představila své první produkty na trhu v Formex, Scandinavia's největším veletrhu designu. Úspěch byl okamžitý. Pluto dostal hodně pozornosti v tisku a produkty byly představeny v obchodech ve Švédsku a ve Skandinávii. V současné době má Pluto řadu více než 850 článků a vystavuje na mezinárodních veletrzích po celém světě. Pluto prodává do zemí po celém světě, zejména v Evropě, Japonsku a USA. Sbírka Pluto se skládá z svícny, věšáky, vánoční ozdoby, houby, držáky na ubrousky, ubrousky a magnety, stačí zmínit malou část. Nejméně dva nové kolekce jsou zavedeny každý rok, a společnost je v neustálém vývoji. Mějte oči otevřené pro Pluto's nejnovějších zprávách!

 www.plutoprodukter.se

SANTORO LONDON

 Santoro London je anglická značka zabývající se   výrobou a prodejem dárkového zboží od roku
1987, kdy spolu svoje síly spojili Lucio a Meera   Santorovi. Během své existence se značce      Santoro podařilo posbírat více než 40  mezinárodních ocenění z oblasti designu.

 Historicky první kolekce tehdy zcela neznámé  značky Santoro nezůstala bez povšimnutí. Zanedlouho po jejím uvolnění se Lucio a Meera dočkali vzácné pozornosti světově proslulé společnosti 
20th Century Fox, jejíž představitelé vážili cestu až z Beverly Hills do malinkého studia v Carnaby Street v Londýně. Výsledkeme této pro Santoro doslova přelomové cesty vznikla spolupráce, díky níž Santoro získalo licenci od známých světových filmařů k vytvoření kolekce s Hollywoodskýma hvězdama v „hlavní roli“.

Další zlom nastal s revolučním nápadem vytvořit unikátní kolekci 3D pohlednic, které se jednoduše daly složit do klasického 2D formátu tak, aby se daly snadno posílat v obálkách. 3D pohlednice, nebo-li  Swing Cards byly poprvé vyrobeny v roce 1994 a díky svému unikátnímu designu a zpracování obdržely řadu oceněních, např.: Card of the Year“,  Most Creative Use of Paper“ nebo Art Director“. Výsledkem tohoto úspěchu je více než 15 milionů prodaných Swing Cards a stále přibývají nové a nové kolekce. Není divu, že Santoro vyhrálo 4x v řádě cenu Dárek roku“ (Gift of The Year).

Získaný věhlas pochopitelně pomohl otevřít dveře k další prestižní spolupráci a tou byl návrh exkluzivní kolekce papírnických potřeb pro prodej v Jewel House v samotné Tower of London Bridge.

Další významná spolupráce, která stojí za zmíňku, je smlouva na publikování 3 knih s vydavatelstvím Simon & Schuster. Unikátnost knih je právě díky santorovskému „interaktivnímu zpracování a designu“. Jako první byla vydána kniha Journey to the Moon (2007), poté Predators (2008) a třetí Wild Oceans (2010).

Po více než dvaceti letech sklízení úspěchů se designérská dvojice rozhodla pro novou výzvu – pro navrhovní neotřelých a originálních interiérů.

 www.santorolondon.com

DIANORA

Originální, luxusní a nadčasová móda nejen pro těhotné ženy, možnost z velkého výběru velikostí S - 7XL.

Představujeme Vám novou značku těhotenské módy DIANORA. Nabízíme kvalitní, originální, luxusní, elegantní a nadčasovou módu, kterou ocení nejen nastávající maminky.

Díky kvalitním, propracovaným a promyšleným střihům a použití kvalitních materiálů je značka DIANORA vhodná nejen pro nastávající maminky, ale i pro ženy před i po porodu. U jednotlivých módních kolekcí je kladen důraz na současné trendy a v neposlední řadě na možnost kombinací a uplatnění nejen v práci, ale i jako pohodlná móda pro Váš volný čas.

Ukrajinská firma DIANORA, která je exklusivně zastupena v zemích EU vyrábí oblečení od velikosti S a u vybraných modelů až do velikosti 7XL. Tudíž všechny zákaznice budou spokojené. 

www.dianora.cz

NEMESIS NOW

Nemesis now byla založena v roce 2003, s cílem stát se vedoucí značkou na trhu ve světě fantazie a gothic dárkového zboží. 

Nemesis now neúnavně vyvíjí zajímavé a nové produkty. Spolupracuje se světově proslulými fantasy umělci, jako jsou Anne Stokes, Aly Fell a mnoho dalších. 

Nyní se Nemesis může pochlubit jedinečnou řadou licencovaných výrobků a dárků. Neustále rozvíjí své umění do figurek,  ozdobných krabiček ,  tašek atd.

 www.nemesisnow.com

 

Thursday the 19th. Joomla Template Creator. Lefix s.r.o.
Copyright 2012

©